BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz i prowadzimy współpracę z imponującą ilością przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by pokazać swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki reklamowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz . Wyposażamy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TWÓJ DOM 2020 - Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl