BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji i współpracujemy z ogromną grupą przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Stoiska targowe to trzon każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swój podmiot od pożądanej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z brandingiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TRANSPORTEX 2020 - Targi Transportu i Spedycji

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl