BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TRAFFIC-EXPO-TIL 2020

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na TRAFFIC-EXPO-TIL 2020 i kooperujemy z imponującą grupą przedstawicieli, wystawiających się na tym wydarzeniu. Stoiska targowe to istotna część każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi TRAFFIC-EXPO-TIL 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby zaprezentować swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z logo, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego TRAFFIC-EXPO-TIL 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu TRAFFIC-EXPO-TIL 2020 . Wyposażamy szereg wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TRAFFIC-EXPO-TIL 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl