BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy wystawiennicze to istotny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto zaprezentować swój podmiot od pożądanej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych . Wyposażamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TOUR SALON 2020 - Targi Regionów i Produktów Turystycznych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl