BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na The Evertiq EXPO Warszawa 2020

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na The Evertiq EXPO Warszawa 2020 i prowadzimy współpracę z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tym evencie. Systemy reklamowe to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi The Evertiq EXPO Warszawa 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wypadałoby pokazać swoją działalność od pożądanej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki podświetlane z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego The Evertiq EXPO Warszawa 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu The Evertiq EXPO Warszawa 2020 . Uzbrajamy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach The Evertiq EXPO Warszawa 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl