BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki i kooperujemy z ogromną ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to trzon każdego występu na tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki . Wyposażamy szereg wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach TEiA 2020 - Targi Elektroniki i Automatyki

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl