BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Targi WOW Fashion 2020

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na Targi WOW Fashion 2020 i współpracujemy z ogromną ilością wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy na targi to ważny element każdego występu na tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Targi WOW Fashion 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby zaprezentować swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością masz budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego Targi WOW Fashion 2020 dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Targi WOW Fashion 2020 . Uzbrajamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Targi WOW Fashion 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl