BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego i kooperujemy z ogromną grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby pokazać swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z logo, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego . Zaopatrujemy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ŚWIATŁO 2020 - Międzynarodowe Targi Sprzetu Oświetleniowego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl