BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie i kooperujemy z olbrzymią grupą przedstawicieli, biorących udział w tych targach. Stoiska targowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się przedstawić swoją działalność od jak najlepszej strony. Na pewno posiadasz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas grafiki odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie . Wyposażamy sporą część przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SweetTARG 2020 - Targi Piekarnicze, Cukiernicze i Lodziarskie

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl