BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni i prowadzimy współpracę z olbrzymią ilością przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Stoiska targowe to ważna część każdego występu na tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który zamierzasz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Masz zamiar pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SURFEX 2020 - Salon Technologii Obróbki Powierzchni

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl