BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali i prowadzimy współpracę z ogromną grupą przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to trzon każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Najprawdopodobniej masz budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki pop-up z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach STOM TOOL 2020 - Salon Technologii Obróbki Metali

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl