BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali

Od wielu sezonów tworzymy stoiska m.in. na STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby zaprezentować się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie czy dysponujesz budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - zaangażujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko targowe.

Targi STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe odznaczają się szczególną jakością wykonania, świetnym oddaniem kolorów oraz dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko którego STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali jeszcze nie widziały? Długoletnie doświadczenie w branży gwarantuje najwyższą satysfakcję z obsługi. Kompleksowo obsługujemy największe wydarzenia targowe w Polsce i poza jego granicami. Stworzone przez nas stoiska wystawiennicze wyróżnia widoczna dbałość o szczegóły oraz precyzyjnie wykonane wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Poza systemami targowymi zakupisz u nas różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak np. katalogi reklamowe, ulotki składane, teczki ofertowe, czy notesy spiralowane. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej przestrzeni boxa.

Co rok nasz park produkcyjny z okazji STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali uzbraja setki wystawców. Wybierz pewną firmę - miej na uwadze, że podczas pojedynczych targów, zdobywając nowych klientów, często możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co wynika z tego , że to w szczególności tam stawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach STOM TOOL 2019 - Salon Technologii Obróbki Metali

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl