BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia i prowadzimy współpracę z ogromną grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją firmę od pożądanej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia . Wyposażamy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach STOM-BLECH & CUTTING 2020 - Targi Obróbki Blach i Cięcia

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl