BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SPORTBIZ EXPO 2020

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na SPORTBIZ EXPO 2020 i kooperujemy z ogromną ilością wystawców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi SPORTBIZ EXPO 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się zaprezentować swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Na pewno masz budżet, który zamierzasz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko targowe, którego SPORTBIZ EXPO 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu SPORTBIZ EXPO 2020 . Wyposażamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SPORTBIZ EXPO 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl