BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych i kooperujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wskazane jest by zaprezentować swoją firmę od pożądanej strony. Z pewnością masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko reklamowe, jakiego Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych . Uzbrajamy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Special Days 2020 - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl