BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Smart City Expo Poland 2020

Od dawien dawna produkujemy stoiska m.in. na Smart City Expo Poland 2020 i kooperujemy z imponującą ilością przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi Smart City Expo Poland 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby przedstawić swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z logo, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego Smart City Expo Poland 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Smart City Expo Poland 2020 . Uzbrajamy sporą część przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Smart City Expo Poland 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl