BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 i współpracujemy z ogromną grupą przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to istotny element każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się przedstawić swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zamierzasz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl