BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu

Od lat wykonujemy stoiska m.in. na Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu i współpracujemy z olbrzymią ilością wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się przedstawić swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej masz budżet, który zamierzasz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu . Wyposażamy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Silesia Bazaar Dizajn vol.7 2020 - Targi niezależnej mody i dizajnu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl