BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane

Od lat tworzymy stoiska m.in. na SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane i współpracujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się przedstawić swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z nadrukiem, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SIBEX NOWOCZESNY DOM I OGRÓD 2020 - Targi Budowlane

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl