BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy

Od lat tworzymy stoiska m.in. na SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy i kooperujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy na targi to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby zaprezentować swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej masz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SAWO 2020 - Międzynarodowe Targi Środków Ochrony Pracy

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl