BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SAKRALIA 2019

Od bardzo dawna przygotowujemy stoiska m.in. na SAKRALIA 2019 i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tej imprezie. Dobrze wykonane systemy reklamowe to element o którym nie można zapomnieć, aby zaprezentować się jako firma godna zainteresowania podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład pieniądze nie stanowią w tym wypadku ograniczenia - przygotujemy dla Ciebie bezbłędnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko na targi.

Targi SAKRALIA 2019

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe wyróżniają się szczególną jakością wykonania, świetnym nasyceniem barw i dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz średniej wielkości ścianki i trybuny? A może chcesz pójść o krok naprzód i zaprezentować stoisko którego SAKRALIA 2019 jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo zaopatrujemy największe imprezy targowe w Polsce i nie tylko. Zaprojektowane przez nas stoiska wystawiennicze odróżnia trudna do przeoczenia dbałość o detal oraz precyzyjnie wykonane wydruki i wyróżniające się skrupulatnym wykonaniem kreacje graficzne, stworzone przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Poza systemami targowymi zaopatrzysz się u nas w różnego rodzaju materiały promocyjne, takie jak na przykład foldery reklamowe, gazetki, teczki z logo, czy wizytówki. Jesteśmy w stanie wykonać również naklejki do oklejenia wypożyczonej przestrzeni boxa.

Każdego roku nasz park produkcyjny z okazji SAKRALIA 2019 wyposaża dziesiątki wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - miej na uwadze, że w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym sezonie, co ma ścisły związek z tym, że to w szczególności tam stawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SAKRALIA 2019

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl