BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na SACROEXPO 2020

Od lat produkujemy stoiska m.in. na SACROEXPO 2020 i współpracujemy z olbrzymią ilością wystawców, biorących udział w tym evencie. Stoiska targowe to istotna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi SACROEXPO 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby przedstawić swój podmiot od pożądanej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, jakiego SACROEXPO 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu SACROEXPO 2020 . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach SACROEXPO 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl