BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego i kooperujemy z olbrzymią grupą przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to trzon każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się zaprezentować swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ROTRA 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu Drogowego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl