BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR

Od dawna wykonujemy stoiska m.in. na REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR i prowadzimy współpracę z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy reklamowe to ważna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się zaprezentować swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, flagi, czy ścianki reklamowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do oczekiwań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach REAL CONNECT 2020 - CEE PROPERTY & INVESTMENT FAIR

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl