BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na PROMATAP 2020

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na PROMATAP 2020 i współpracujemy z imponującą ilością wystawców, biorących udział w tym evencie. Systemy reklamowe to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi PROMATAP 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, opłaca się pokazać swój podmiot od jak najlepszej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś utworzyć stoisko wystawiennicze, którego PROMATAP 2020 dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu PROMATAP 2020 . Zaopatrujemy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach PROMATAP 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl