BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na POZNAŃ SPORT EXPO 2020

Od dawna produkujemy stoiska m.in. na POZNAŃ SPORT EXPO 2020 i współpracujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego udziału w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi POZNAŃ SPORT EXPO 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, warto przedstawić swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki podświetlane z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego POZNAŃ SPORT EXPO 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu POZNAŃ SPORT EXPO 2020 . Zaopatrujemy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach POZNAŃ SPORT EXPO 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl