BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na POZNAŃ MOTOR SHOW 2020

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na POZNAŃ MOTOR SHOW 2020 i prowadzimy współpracę z imponującą grupą wystawców, biorących udział w tym evencie. Systemy reklamowe to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi POZNAŃ MOTOR SHOW 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swoją firmę od jak najlepszej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki panelowe z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego POZNAŃ MOTOR SHOW 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu POZNAŃ MOTOR SHOW 2020 . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl