BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tym evencie. Systemy reklamowe to istotny element każdego uczestnictwa w tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto zaprezentować swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z logo, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko targowe, jakiego PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych dotąd nie uświadczyło? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych . Uzbrajamy szereg przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach PLASTPOL 2020 - Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl