BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne

Kawał czasu wykonujemy stoiska m.in. na Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne i prowadzimy współpracę z imponującą ilością przedstawicieli, wystawiających się na tych targach. Stoiska targowe to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by pokazać swoją firmę od jak najlepszej strony. Najprawdopodobniej posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki tekstylne z nadrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne . Zaopatrujemy szereg wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Na styku Kultur 2020 - Targi Turystyczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl