BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego i prowadzimy współpracę z ogromną grupą wystawców, biorących udział w tym evencie. Stoiska targowe to ważna część każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby przedstawić swoją firmę od jak najbardziej profesjonalnej strony. Najprawdopodobniej wyznaczyłeś budżet, który planujesz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy produkty reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz utworzyć stoisko wystawiennicze, którego MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego . Wyposażamy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MTT Wrocław 2020 - Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl