BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Od dawien dawna wytwarzamy stoiska m.in. na MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki i współpracujemy z ogromną grupą przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy reklamowe to ważna część każdego udziału w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby zaprezentować swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno określiłeś budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MT TSL 2020 - Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl