BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa

Od dawien dawna produkujemy stoiska m.in. na MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa i współpracujemy z imponującą grupą wystawców, biorących udział w tym evencie. Systemy na targi to ważny element każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby zaprezentować swoją działalność od pożądanej strony. Z pewnością masz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szerokim wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś utworzyć stoisko reklamowe, którego MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa dotąd nie uświadczyło? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MÓJ DOM 2020 - Opolskie Targi Budownictwa

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl