BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu i kooperujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, biorących udział w tym evencie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego występu na tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto przedstawić swoją działalność od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki tekstylne z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby utworzyć stoisko targowe, którego MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu utworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MODERNLOG 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl