BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli

Od wielu sezonów wykonujemy stoiska m.in. na MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli i możemy poszczycić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze prezentujące się systemy reklamowe to element którego nie można bagatelizować, żeby pokazać się jako firma godna zainteresowania podczas targów. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - zaangażujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko na targi.

Targi MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli

Wyróżnij się!

Nasze systemy reklamowe wyróżniają się szczególną jakością wykonania, idealnym nasyceniem barw oraz dużą mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść o krok naprzód i wykonać stoisko jakiego MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli jeszcze nie miało okazji widzieć? Długoletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Kompleksowo zaopatrujemy największe imprezy targowe w kraju i poza nim. Stworzone przez nas stoiska targowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz precyzyjnie wykonane wydruki i odznaczające się oryginalnością kreacje graficzne, przygotowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Oprócz systemów targowych wykonasz u nas różnego typu wydruki, takie jak katalogi reklamowe, gazetki, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy zdolni wykonać także folie monomeryczne do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Każdego roku nasz park maszynowy z okazji MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli zaopatruje cały szereg wystawców. Postaw na sprawdzoną firmę - pamiętaj, iż w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, często możesz nawet podwoić obrót w nadchodzącym sezonie, co wynika z tego , że to właśnie na takich wydarzeniach pojawiają się najwięksi inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MEBLE POLSKA 2019 - Targi Mebli

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl