BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Mazury HoReCa 2020

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na Mazury HoReCa 2020 i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy na targi to istotny element każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi Mazury HoReCa 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się zaprezentować swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który zamierzasz spożytkować na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z brandingiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chciałbyś pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego Mazury HoReCa 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu Mazury HoReCa 2020 . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Mazury HoReCa 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl