BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą i kooperujemy z imponującą ilością przedstawicieli, biorących udział w tej imprezie. Systemy reklamowe to ważna część każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby zaprezentować swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno masz budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wytypujemy narzędzia reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki podświetlane z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, którego MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach MARKET TOUR 2020 - Piknik Nad Odrą

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl