BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020

Kawał czasu produkujemy stoiska m.in. na Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020 i kooperujemy z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to ważny element każdego występu na tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by zaprezentować swoją działalność od jak najlepszej strony. Z pewnością masz budżet, który zaplanowałeś sobie spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Zamierzasz utworzyć stoisko reklamowe, którego Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020 jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Nastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020 . Uzbrajamy masę wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Małopolskie Targi Mieszkań i Domów 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl