BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz

Od bardzo dawna tworzymy stoiska m.in. na LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz i możemy pochwalić się niemałą ilością klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy wystawiennicze to element o którym nie można zapomnieć, aby zaprezentować się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy możesz pochwalić się budżetem rzędu trzech tysięcy złotych, czy może nie jesteś ograniczony żadną kwotą - stworzymy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich wymagań i budżetu stoisko wystawiennicze.

Targi LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz

Wyróżnij się!

Nasze systemy charakteryzują się szczególną jakością wykonania, idealnym nasyceniem barw oraz wysoką mobilnością. Przy tak bogatym asortymencie nie ma możliwości abyś nie znalazł u nas ścianek wystawienniczych których szukasz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść dalej i zaprezentować stoisko którego LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie związane z reklamą gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie obsługujemy największe wydarzenia targowe w Polsce i nie tylko. Stworzone przez nas stoiska wystawiennicze cechuje zauważalna dbałość o szczegóły oraz idealne wydruki i wyróżniające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz posiadający wieloletnie doświadczenie dział graficzny.

Poza systemami targowymi wykonasz u nas wszelkiej maści wydruki, takie jak na przykład katalogi reklamowe, gazetki, teczki ofertowe, czy notesy spiralowane. Możemy wykonać również naklejki do zaaranżowania wynajętej przestrzeni boxa.

Każdorazowo nasz park maszynowy z okazji LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz uzbraja dziesiątki wystawców. Postaw na pewną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania pojedynczych targów, zdobywając nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym roku, co wynika z tego , że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach LUBDOM ARANŻACJE 2019 - Targi Wyposażenia Wnętrz

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl