BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne

Od dawien dawna produkujemy stoiska m.in. na LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne i kooperujemy z olbrzymią ilością przedstawicieli, wystawiających się na tym evencie. Systemy na targi to istotna część każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się pokazać swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Zamierzasz utworzyć stoisko wystawiennicze, którego LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu stworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach LOGISTYKA 2020 - Międzynarodowe Targi Logistyczne

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl