BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle i współpracujemy z olbrzymią grupą wystawców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, warto pokazać swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki targowe.Niezależnie czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z logo, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z doświadczonych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy wiele realizacji z tytułu LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle . Wyposażamy masę wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach LOGISTEX 2020 - Salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl