BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 i współpracujemy z ogromną ilością przedstawicieli, biorących udział w tym evencie. Systemy reklamowe to ważny element każdego udziału w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Najprawdopodobniej określiłeś budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, którego Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020 . Zaopatrujemy masę wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich wydarzeniach, jako zwykłego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwiększenie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl