BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi

Od dawna wytwarzamy stoiska m.in. na LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi i współpracujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy na targi to istotna część każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, wskazane jest by przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. gazetki firmowe, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki PVC z logo, czy standy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi . Uzbrajamy masę przedsiębiorców. Dobre przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach LAS-EXPO 2020 - Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl