BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020 i kooperujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to istotna część każdego uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu.

Targi KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, należałoby zaprezentować swoją działalność od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy pochwalić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Chcesz utworzyć stoisko reklamowe, jakiego KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020 dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko produkowaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020 . Uzbrajamy szereg wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu wydarzeniach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach KRAKOW DESIGN FESTIVAL 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl