BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

Od dawien dawna wykonujemy stoiska m.in. na KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka i współpracujemy z olbrzymią ilością przedsiębiorców, biorących udział w tych targach. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, należałoby zaprezentować swoją firmę od jak najlepszej strony. Z pewnością wyznaczyłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki pop-up z wydrukiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem odcieni.

Chcesz pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, którego KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka . Zaopatrujemy sporą część wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach KIDS TIME 2020 - Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl