BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków i kooperujemy z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy wystawiennicze to ważna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby pokazać swoją działalność od najlepszej możliwej strony. Z pewnością określiłeś budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca, trzech tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie precyzyjnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Obszerność oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szeroką gamą zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki pop-up z brandingiem, czy standy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy odznaczają się najlepszą na rynku jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz utworzyć stoisko targowe, jakiego JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów reklamowych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz sztab projektowy składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu stworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków . Zaopatrujemy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to cudowny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach JUBINALE 2020 - Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl