BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny

Od dawien dawna tworzymy stoiska m.in. na ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny i kooperujemy z ogromną ilością wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Stoiska targowe to ważna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wypadałoby pokazać swoją firmę od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, teczki ofertowe, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować z punktu „A“ do punktu „B“, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie produkowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Masz zamiar pokazać uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny . Wyposażamy masę przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ITM Polska 2020 - Innowacje-Technologie-Maszyny

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl