BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na Inżynierskie Targi Pracy 2019

Od wielu lat przygotowujemy stoiska m.in. na Inżynierskie Targi Pracy 2019 i możemy poszczycić się sporym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Dobrze wykonane systemy reklamowe to podstawa, aby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy posiadasz budżet rzędu dwóch tysięcy złotych, czy na przykład nie ograniczają Cię bariery finansowe - stworzymy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twojego budżetu i wymagań stoisko na targi.

Targi Inżynierskie Targi Pracy 2019

Wyróżnij się!

Nasze produkty charakteryzują się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów oraz wysoką mobilnością. Przy tak szerokim asortymencie niemożliwym jest abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których właśnie potrzebujesz. Szukasz niedużego rollupa i trybunki? A może chcesz pójść o krok naprzód i stworzyć stoisko którego Inżynierskie Targi Pracy 2019 jeszcze nie miało okazji widzieć? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Gruntownie zaopatrujemy największe imprezy targowe w kraju i poza jego granicami. Zaprojektowane przez nas stoiska targowe cechuje trudna do przeoczenia dbałość o szczegóły oraz idealne wydruki i charakteryzujące się oryginalnością kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zakupisz u nas wszelkiej maści wydruki, takie jak katalogi firmowe, ulotki składane, teczki z logo, czy kartoniki biznesowe. Jesteśmy w stanie wykonać również folie samoprzylepne do oklejenia wynajętej powierzchni boxa.

Co rok nasze zaplecze drukarskie z okazji Inżynierskie Targi Pracy 2019 wyposaża dziesiątki wystawców. Wybierz sprawdzoną firmę - bierz pod uwagę, że w czasie trwania jednych targów, zdobywając nowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet potroić obrót w nadchodzącym roku, co jest skutkiem tego, że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się mający najwięcej do powiedzenia inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Inżynierskie Targi Pracy 2019

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl