BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i prowadzimy współpracę z imponującą grupą wystawców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy reklamowe to ważna część każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, wskazane jest by zaprezentować swój podmiot od pożądanej strony. Prawdopodobnie wyznaczyłeś budżet, który planujesz przeznaczyć na wydruki, takie jak m.in. broszury, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Bez względu na to czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, zarekomendujemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty wyraźnie akcentuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy pochwalić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki PVC z brandingiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem barw.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania jeszcze nie miało okazji ujrzeć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony satysfakcję z usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się nie tylko konstrukcją systemów wystawienniczych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz sztab projektowy składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu utworzenia spójnej całości.

Każdego sezonu wykonujemy wiele realizacji z tytułu IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania . Uzbrajamy sporą część wystawców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to idealny sposób na pozyskanie nowych klientów oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach IntraLog Poland 2020 - Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl