BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości

Kawał czasu wytwarzamy stoiska m.in. na INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości i kooperujemy z imponującą ilością przedsiębiorców, wystawiających się na tym wydarzeniu. Stoiska targowe to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu spotkaniu biznesowym.

Targi INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, opłaca się przedstawić swój podmiot od jak najbardziej profesjonalnej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z nadrukiem, czy standy. Wszystkie drukowane przez nas nośniki grafiki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Zamierzasz zaprezentować uczestnikom stoisko targowe, którego INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Ponad dwunastoletnie doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich oprawą graficzną. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według własnej wizji, a w ciągłym kontakcie z wystawcą, w celu stworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości . Wyposażamy sporą część wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są zaprzepaszczone środki, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INTERSTONE 2020 - Giełda i Wystawa Minerałów, Skał i Skamieniałości

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl