BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu

Kawał czasu tworzymy stoiska m.in. na INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu i prowadzimy współpracę z olbrzymią grupą wystawców, wystawiających się na tych targach. Systemy na targi to ważny element każdego uczestnictwa w tego typu zgromadzeniu biznesowym.

Targi INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swoją firmę od pożądanej strony. Na pewno posiadasz budżet, który planujesz wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. ulotki składane, wizytówki, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu tysiąca dwustu, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, wskażemy narzędzia reklamowe możliwie skrupulatnie dostosowane do wymogów.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować w bagażniku samochodu, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Obszerność oferty wyraźnie punktuje nasze znaczenie w branży targowej. Możemy poszczycić się szeroką paletą zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko wystawiennicze, jakiego INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu dotąd nie uświadczyło? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasze studio projektowe składa się z utalentowanych jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu stworzenia spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu . Zaopatrujemy masę wystawców. Właściwe przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są bezsensowne wydatki, to skuteczny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach INTERMASZ 2020 - Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl